KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14045378
nr 1404 5378
P Kurbatov. Signerad, daterad 45, sjömotiv, 52x64, yttermått inklusive ram: 73x85 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:49:20
500 kr